Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

SPORT w Telewizji Polskiej. Niebawem piłkarska feta. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej obsługiwane będą przez Telewizję Polską. A już 10 lipca w Karpaczu ruszy najważniejszy wyścig kolarski w Polsce - Tour de Pologne. Potrwa do 16 lipca, a liczyć będzie 7 etapów. Na widzów Telewizji Polskiej, która jest głównym patronem medialnym tego wydarzenia, czekają największe sportowe emocje.

JEDYNKA zapewniła widzom powrót do młodości. Wielka Matura Polaków to dla niektórych był też ostatni sprawdzian przed prawdziwym egzaminem dojrzałości. W studiu TVP1 sprawdzano, jak z przedmiotami ścisłymi poradziły sobie gwiazdy sportu, sceny i polityki. Ostatecznie na prowadzenie wysunął się dr Konstanty Radziwiłł. Oprócz świadectwa z czerwonym paskiem wygrał 30 tys. zł, które postanowił przekazać na Fundację św. Jana Jerozolimskiego na warszawskiej Pradze.

DWÓJKA miała największą widownię telewizyjną w Polsce 24 kwietnia br., osiągając w grupie wszystkich widzów udziały w wysokości 16,2 proc. Tradycyjnie hitem dnia okazał się kolejny odcinek serialu "M jak miłość". Przygody rodziny Mostowiaków zainteresowały 7 331 tys. widzów.

ANTONI MACIEREWICZ publicznie wyraził swój sprzeciw wobec okładki tygodnika "Newsweek" oraz jego redaktora naczelnego Tomasza Lisa. Wizerunek posła PiS-u przypominający taliba uderza w dobre imię posła, jak przekonywał Macierewicz, oraz zagraża jego bezpieczeństwu. Prawdopodobnie sprawa zakończy się w sądzie.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Francja: rezygnacja moderatora jednego z najważniejszych ruchów kościelnych

2025-08-07 18:41

[ TEMATY ]

Francja

rezygnacja

moderator

Adobe Stock

Moderator generalny Wspólnoty Emmanuel, Michel-Bernard de Vregille zrezygnował ze stanowiska. W 2023 roku został on wybrany na to stanowisko na drugą pięcioletnią kadencję. Jego dymisję przyjął prefekt Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia kard. Kevin Farrell.

Poinformował o tym w liście do członków sam de Vregille. Ujawnił, że gotowość do rezygnacji złożył 12 lipca, a została ona przyjęta 31 lipca. Wśród powodów swego odejścia wskazał wewnętrzne napięcia w łonie Wspólnoty, związane ze skutkami przypadków nadużyć, trudnością z wysłuchaniem ofiar i „wzrastającymi napięciami” w gronie jej władz.
CZYTAJ DALEJ

Litania do św. Maksymiliana Marii Kolbego

[ TEMATY ]

św. Maksymilian Kolbe

litania

Archiwum Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
CZYTAJ DALEJ

Z Wenecji do Papieża. Trzech więźniów w pielgrzymce nadziei

2025-08-08 11:46

[ TEMATY ]

Papież Leon XIV

Gente Veneta, tygodnik diecezji weneckiej / Vatican Media

Trzej osadzeni z weneckiego więzienia spotkali się z Papieżem Leonem XIV. W ramach jubileuszowej pielgrzymki, dzięki zgodzie sądu, mogli częściowo pieszo przebyć drogę z Terni do Rzymu.

Papież Leon XIV przyjął grupę pielgrzymów w Pałacu Apostolskim. Wśród nich znalazło się trzech więźniów odbywających kary w więzieniu Matki Bożej Większej w Wenecji. W towarzystwie kapelana więzienia ks. Massimo Cadamuro, dyrektora zakładu karnego Enrico Fariny oraz przedstawicieli weneckiej diecezji, więźniowie przebyli część drogi pieszo jako znak duchowego wysiłku i pragnienia przemiany.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję