Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6157. Agnieszka z Podkarpacia

Jestem 39-letnią panną, wychowuję samotnie dziecko. Jestem osobą wierzącą. Szukam kogoś, kto nas zaakceptuje i będzie odpowiedzialnym przyjacielem na dobre i na złe, najchętniej z woj. podkarpackiego, ale niekoniecznie. Podanie numeru telefonu lub e-maila przyspieszy kontakt.

6158. Robert z Poznania

Uczciwy katolik, rozmowny kawaler z duszą katolicką, chcący założyć rodzinę, czeka na kogoś o niebiańskim sercu i wyznającego najwyższe wartości.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6159. Zofia z Głogowa

Mam 71 lat. Lubię czytać „Niedzielę”. Chciałabym nawiązać korespondencję z ludźmi, którzy lubią gotować, robótki na szydełku i na drutach. Chętnie wymienię widokówki, mam dużo książek, które też bym wymieniła.

6160. Samotna ze świętokrzyskiego

Czuję się bardzo samotna i chciałabym tą drogą poznać osoby samotne, kobiety i mężczyzn. Mam 65 lat, jestem na emeryturze, jestem katoliczką, osobą spokojną. Staram się żyć wartościami, które głosi Kościół.

6161. Czytelniczka z Krakowa

Mam 60 lat, jestem osobą samotną. Pragnę poznać osobę w zbliżonym wieku. Bardzo cenię szczerość i uczciwość, dobro, zasady, optymizm.

6162. Kawaler z woj. kujawsko-pomorskiego

Jestem katolikiem, pochodzę z katolickiego domu. Mam 31 lat, pracuję. Pragnę poznać osobę o podobnych poglądach, chętnie ze wsi.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2018-04-11 10:10

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Największą miłością jest cierpliwe trwanie przy kimś, kto już nie potrafi „oddać” tak jak dawniej

2025-12-26 16:00

[ TEMATY ]

Ks. Krzysztof Młotek

Glossa Marginalia

Adobe Stock

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY A.D. 2025

Syr 3, 2-6.12-14
CZYTAJ DALEJ

Trump: mamy podstawy do zawarcia porozumienia pokojowego

2025-12-28 20:44

[ TEMATY ]

Donald Trump

Wołodymyr Zełenski

Adobe Stock

Uważam, że mamy podstawy do zawarcia porozumienia w sprawie Ukrainy, korzystnego dla wszystkich - powiedział prezydent USA Donald Trump na początku spotkania z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w Mar-a-Lago na Florydzie.

Podziel się cytatem - powiedział Trump, witając Zełenskiego przed wejściem do willi Mar-a-Lago. Zaznaczył przy tym, że rozmowy są w końcowej fazie, lecz ostrzegł, że jeśli się nie powiodą, walki będą trwać przez długi czas.
CZYTAJ DALEJ

Zebrane na tacę ofiary z dnia 6 stycznia zostaną przeznaczone na wsparcie misjonarzy

2025-12-29 13:51

[ TEMATY ]

misje

misjonarze

Karol Porwich/Niedziela

W Kościele katolickim w Polsce 6 stycznia obchodzony jest Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Taca z tego dnia tworzy Krajowy Fundusz Misyjny. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie 1617 misjonarzy z Polski, którzy działają w najuboższych rejonach świata – powiedział bp Jan Piotrowski.

Kościół katolicki 6 stycznia obchodzi uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywaną świętem Trzech Króli. W Polsce jest to również Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Tym razem będzie mu towarzyszyło hasło „Bądźmy uczniami-misjonarzami”. Jest to dzień szczególnej pamięci o misjonarkach i misjonarzach z Polski, którzy posługują na wszystkich kontynentach.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję